O mně

Jmenuji se Radka Kristenová. Narodila jsem se v Novém Jičíně - městě klobouků na jaře na "Apríla" ve znamení berana. Tudíž odtud pramení i moje povaha, tvrdohlavá a zapálená do všeho, co mě zrovna napadne bez ohledu na to, co si o mě kdo říká. 

Dětství jsem prožívala v poklidu. Měla jsem svoje koníčky balet a hlavně sborový zpěv, díky kterému jsem získala mnoho přátel, životních zkušeností a viděla jsem kus světa. O volných dnech jsme jezdili na chalupu do Beskyd, kde mě babička s dědou učili k praktickému životu (kutilství, bylinky, vedli mě k práci kolem domu, na zahradě a pořádku...). Nijak zvlášť jsem si svoji budoucnost neplánovala... Pouze to, že se dobře vdám, budu mít barák s bazénem a všichni o mě pracovně budou mít zájem a budou stát na mě frontu.  Nyní nemůžu říct, že se mi to nesplnilo :.)

Pokud se mám rozepsat ohledně školní docházky, chodila jsem do jestliček, mateřské školky, základní školy... a když jsem se měla rozhodovat, kam dál, zvolila jsem všeobecné gymnázium, protože mě bavilo všechno a hlavně chemie, matematika a fyzika. Na gymnáziu mě přírodovědecké zaměření neopustilo a tak jsem si zvolila vysokou školu ze zaměřením na moje stále oblíbené tři předměty - chemie, matematika a fyzika. 

Po vystudování vysoké školy, obor spotřební chemie jsem se střetla s realitou, že tento obor není úplně nejlépe uplatitelný... v té době jsem se přestěhovala za svým budoucím manželem do Loštic a bylo jasné, že v Lošticích zůstaneme. Okruh hledání práce se tudíž velmi zúžil na Olomoucký kraj. Nakonec jsem našla uplatnění jako inspektorka životního prostředí se zaměřením na odpady, chemické látky a přípravky. 

Během práce na inspekci životního prostředí jsem se vdala. Po svatbě na sebe děti nedaly dlouho čekat. Jak s vtipem s manželem říkám: "splnili jsme pětiletku" - svatba a děti (3 krásné a šikovné dcery). 

S dětmi doma bylo krásně, ale jak už to bývá, čas plyne a nic není stálé... Dostala jsem se do fáze, co dál? Po různých experimentech, kde bych mohla najít svoje pracovní uplatnění a naplnění, dá se říct, že za mě rozhodla naše nejmladší dcerka díky projevům atopického ekzému. Abychom ji od něj pomohly, začali jsme s manželem hledat různé alternativy a tak jsme se dostali až k biorezonanci.

Na jaře roku 2016 jsme začali docházet s nejmladší dcerkou na biorezonanční sezení. Dcerka se začala zlepšovat. Projevy atopického ekzému se zmírňovali a dcerka začala být veselejší, protože ji přestávalo svědit celé tělo. Za to jsme s manželem byli velmi vděční. Jelikož je manžel velmi akční člověk, jednoho krásného dne konstatoval: " To by jsi taky mohla dělat. Máš hlavu na všechno. Ty se to naučíš." A začali jsme přemýšlet. Jelikož jsme postupně zjišťovali, že biorezonanční sezení potřebuje nejen nejmladší dcerka, ale vlastně my všichni, kontaktovali jsme pana Jana Rychnovského z firmy BIOMED CZ spol. s r. o., která je zástupcem firmy Regumed pro ČR a SR, jakožto výrobce přístroje BICOM®. S panem Rychnovským jsme si domluvili schůzku... Koncem září roku 2017 nám byl doručen náš první přístoj BICOM® optima II. generace mobil. 

A mohla jsem se pustit do vzdělávání a praktického procvičování - nejdříve na své rodině a potom na přátelích. S manželem jsme poznali pozitivní účinky hned po prvním sezení, což nás opravdu dostalo, jelikož nejlepší zkušenosti jsou ty vlastní, a také nás utvrdilo v tom, že cesta biorezonančních sezení s přístrojem BICOM® je ta pravá. Nyní můžu říct, že BICOM® se stal součástí naší rodiny.

Jelikož koupí přístroje BICOM® firma BIOMED CZ spol. s r. o. se spolupráci s majitelem přístroje nekončí, nýbrž začíná formou odborných konzultací, pořádáním pravidelných školení a provozováním odborné online poradny, našla jsem si mezi kolegy mnoho přátel se kterými si předáváme cenné rady a zkušenosti nejen v oblasti biorezonance.  

A co napsat nakonec? Vydávám se cestou, kterou mě můj život pustí. Z každé zkušenosti se snažím získat to, co mi má dát. Z každého provedeného sezení mám radost, hledám ten nejlepší možný postup a řešení a na každého svého klienta pohlížím jako na vlastní rodinu a přátelé. O tom si můžete každý udělat svůj obrázek.

Všichni se mějte moc krásně a třeba se někdy setkáme osobně.

Radka